Aktualności

Nowa indica - Krypton 25% THC

Poniedziałek, 29 stycznia 2024
Udostępnij:
Canopy Growth Polska uzyskała rejestrację na nowy susz. Nowy surowiec farmaceutyczny w odmianie indica będzie zawierał od 22% do 27% THC i pojawi się w połowie lutego w aptekach.
Image Description

Krypton to szczep Indica, wyróżniający się wysoką zawartością THC, będący wynikiem skrzyżowania dwóch odmian: Chemdawg '91 i Captain Krypt OG, dokonanego przez znaną firmę DNA Genetics. W Polsce dostępny jest również inny produkt tej firmy – Red No 2, który jest znany zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów ze względu na swoje właściwości terapeutyczne.

Odmiana Krypton charakteryzuje się średniej wielkości pąkami o głębokim i intensywnym profilu terpenowym z wyraźnymi nutami ziemistymi. Ta unikalna odmiana wyróżnia się także benzynowymi i piżmowymi aromatami, tworząc złożony profil sensoryczny.

TYP: Indica
KULTYWAR: 91 Krypt
ZAKRES POZIOMU THC i CBD: 22-27% THC, <0,5% CBD
RODOWÓD: Chemdawg '91 x Captain Krypt OG
OPAKOWANIE: 5 g suszu konopi


Proces produkcji odmiany na każdym etapie spełnia najwyższe standardy:

Hang-Dried - suszenie metodą wiszącą. Zastosowanie tej metody powoduje nasycenie pąków terpenami, co skutkuje wydobyciem intensywnego aromatu i smaku suszu.
Hand-Finished - ręczne trymowanie. Każdy kwiat jest traktowany indywidualnie, co pozwala zachować najlepsze cechy rośliny.
Wysoka zawartość THC. Szczep ten charakteryzuje się niewrażliwą na wahania zawartością THC, co zapewnia powtarzalność efektu bez względu na warunki środowiskowe.

Domunujące terpeny
Myrcene
Linalool
Limonene
Caryophyllene
Profil smakowy
Ziemisty
Piżmowy
Diesel

Wszelkie informacje przedstawione w materiale nie stanowią reklamy i są jedynie informacjami mającymi pozwolić na odróżnienie poszczególnych produktów poprzez wskazanie ich właściwości.

Podmiot odpowiedzialny
Canopy Growth Polska sp. z o.o., ul. Grudziądzka 1-3, 87-100 Toruń

Polub nas na Facebooku!

Podziel się: