Poznaj nas oraz zobacz jak możemy Ci pomóc!

Poradnia Cannabis

Poradnia Cannabis została powołana w 2019 roku w ramach Zespołu Poradni Specjalistycznych przy Instytucie Zdrowia w Warszawie. Oferujemy terapie oparte na medycznych konopiach, które dedykowane są pacjentom zmagającym się z chorobami neurologicznymi, zaburzeniami psychicznymi, przewlekłym bólem oraz z wieloma innymi schorzeniami.

Działalność poradni, to również prace i badania naukowe nad innowacyjnymi i skutecznymi sposobami leczenia medycznymi konopiami i ich ekstraktami. Dzięki pracy naszych lekarzy, specjalistów i naukowców, możemy pomagać coraz większej liczbie pacjentów.

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego zdrowia! — to motto działalności całego Instytutu Zdrowia, dlatego bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Priorytet bezpieczeństwa przejawia się w stałym nadzorze nad procesami wszystkich metod terapeutycznych oraz jakością usług medycznych, który sprawuje Centralny Ośrodek Normalizacyjny i Zakład Badań Eksperymentalnych przy Narodowym Centrum Zdrowia i Biologii Człowieka - Instytucie Zdrowia w Warszawie.

Todorowicz
Dzięki ustawie umożliwiającej sprzedaż medycznej marihuany od 2019 roku można realizować w aptekach recepty na susz kwiatu konopii. Taka zmiana prawa otwiera przed lekarzami możliwość stosowania skutecznych terapii, które od wielu lat dostępne są m.in. w Niemczech i Izraelu, natomiast pacjentom daje szanse na bezpieczne i mniej obciążające leczenie.
Todorowicz
Przemysław Todorowicz — Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego zdrowia!

Przejdź do strony Instytutu

Dlaczego lepiej u nas?

Poradnia Cannabis jest częścią struktury instytutu naukwo-badawczego, który prowadzi prace badawcze m.in. w zakresie medycznego wykorzystania konopii w nowych metodach leczenia wielu schorzeń.


Decydując się na rozpoczęcie terapii w naszej poradni, przyczyniasz się do rozwoju badań naukowych nad lepszym i skuteczniejszym wykorzystaniem konopii w medycynie.

SVG

Wiedza i doświadczenie

W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko własne doświadczenie, ale dzięki transferowi naukowemu mamy dostęp do wiedzy zagranicznych organizacji i ośrodków naukowych.

SVG

Wyspecjalizowana kadra

Nasz zespół to przede wszystkim lekarze specjaliści i pracownicy naukowi. Personel, który uczestniczy w procesie obsługi i leczenia pacjenta posiada odpowiednie certyfikaty.

SVG

Komfort i bezpieczeństwo

Oferujemy rozpoczęcie i kontynuację terapii w formie konsultacji i wizyt telefonicznych lub on-line. Wszystkie dokumenty i recepty otrzymasz w formie elektronicznej.

SVG

Preferencyjne ceny

Jako jednostka naukowa prowadząca badania zapewniamy o połowę niższe ceny rozpoczęcia i kontynuacji terapii niż w komercyjnych gabinetach cannabis.

Nasze standardy

Poznaj dobre praktyki, dzięki którym jesteśmy wiodącym ośrodkiem leczniczo-badawczym wykorzystującym kannabinoidy.

Konsultacje w gabinecie lub telefonicznie

Każdy Pacjent jest inny i każdy ma różne oczekiwania dlatego wybór rodzaju wizyty zostawiamy Tobie!

Możesz skorzystać z opcji wizyty bezpośredniej z lekarzem w Poradni Cannabis przy Alei Armii Ludowej w Warszawie lub telefonicznie z dowolnego miejsca na świecie.

Gabinet zabiegowy do waporyzacji

Nigdy nie próbowałeś konopi i masz obawy przed pierwszym ich użyciem?

Umów się na wizytę i spróbuj waporyzacji pod nadzorem lekarza w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Próbna waporyzacja w gabinecie jest bezpłatna.