Elektroniczny System Identyfikacji Pacjenta

aplikacja esip

Szybkie i wygodne
potwierdzenie uprawnień pacjenta

Zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom jest i zawsze było dla nas największym priorytetem. Jako pierwszy krajowy podmiot leczniczy specjalizujący się w terapiach cannabis zapoczątkowaliśmy wydawanie świadectw lekarskich potwierdzających prawo pacjenta do posiadania i używania suszu kwiatu konopi siewnych.

Specjalnie dla naszych Pacjnetów stworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce system elektronicznego poświadczenia uprawnień medycznych pacjenta oraz cyfrowej weryfikacji autentyczności papierowego świadectwa podczas kontroli.

W większości smartfonów wystarczy uruchomić aparat fotograficzny i skierować go na kod QR. Jeżeli Twój telefon nie posiada takiej opcji, należy ściągnąć darmowy program do odczytu kodów QR.

Powiadom niezwłocznie Obsługę Pacjenta pod nr tel. 22 300 52 10

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Instytutu świadectwo wydawane jest na okres dwóch miesięcy (nowi pacjęci otrzymują zaświadczenie na miesiąc). W przypadku kontynuacji terapii lekarz przedłuży ważność świadectwa podczas wizyty. Data końca terapii podana na świadectwie nie oznacza terminu kolejnej wizyty - w trakcie ważności dokumentu pacjent może rejestrować kolejne wizyty.

SVG

Cyfrowa weryfikacja autentyczności

Podczas kontroli służby mundurowe mają możliwość natychmiastowej weryfikacji autentyczności okazanego świadectwa lekarskiego. Wystarczy smarfonem zeskanować kod QR widoczny na dole świadectwa lub wpisać na stronie esip.izww.pl numer SID dokumentu. Świadectwo zostanie zweryfikowane on-line, a serwer IZWW wyświetli poświadczenie.

SVG

Zaświdczenie na każdym telefonie

Nie masz przy sobie papierowego świadectwa wydanego przez lekarza, a musisz potwierdzić swoje uprawnienia? Wystarczy na stronie esip.izww.pl wpisać swój PESEL. System w czasie rzeczywistym pobierze aktualne dane z serwera IZWW i wyświteli cyfrowy certyfikat.

Weryfikacja świadectwa lekarskiego

Świadectwo lekarskie w postaci pliku PDF otrzymasz od lekarza na adres e-mail podany w karcie pacjenta.
Jeżeli przemieszczasz się z lekiem w przestrzeniu publicznej musisz posiadać przy sobie dokument potwierdzający prawo do posiadania suszu konopnego*.

Dokument uprawnia do posiadania i używania preparatów zarejestrowanych przez URPL w Rejestrze Surowców Farmaceutycznych i legalnie zakupionych w aptece na podstawie recepty.

Elektroniczne zaświadczenie

Potwierdź autentyczność świadectwa lub sprawdź jego ważność.

Image Description