Komunikaty

Recepty po terminie - informacja

Piątek, 10 grudnia 2021
Udostępnij:
Aktualnie w aptekach jest już dostępny susz. W związku z tym w dniu 16 grudnia 2021 zakończymy wznawianie przeterminowanych recept. Po tym terminie w celu otrzymania / wznowienia recepty należy umówić wizytę kontrolną.
Image Description

Komunikat Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych:

Ostatnio mogliśmy zaobserwować niepokojącą sytuację w której na pewien czas zostały wstrzymane dostawy medycznej marihuany do polskich aptekach.

W całym Zespole Poradni Specjalistycznych przyjęliśmy miłą zasadę, iż w przypadku kiedy danego leku brakuje w aptekach wznawiamy bez opłat recepty, które w oczekiwaniu na dany lek straciły ważność.
Powyższą zasadę traktujemy jako dobrą praktykę i byciem fair wobec naszych Pacjentów.

Obecnie w aptekach od dwóch tygodni dostępna jest w normalnej sprzedaży Aurora 20% i Aurora 22% w związku z tym w dniu 16 grudnia 2021 zakończymy wznawianie przeterminowanych recept. Po tym terminie w celu otrzymania / wznowienia recepty należy umówić wizytę kontrolną.

Pamiętaj!
Ilość przepisywanych gramów suszu nie jest abonamentem. Nikomu nie przysługuje żaden miesięczy limit i tym samym nic nie sumuje się, nie odejmu i nie przechodzi na kolejny miesiąc. Proszę pamiętać, iż to każdorazowo lekarz decyduje o ilości i rodzaju ordynowanego leku. Decyzja lekarza o wydaniu / ograniczeniu / zmianie ordynowanego leku jest ostateczna.

Polub nas na Facebooku!

Podziel się: